| Андрій

Екскурсія учнів молодшої школи в ботанічний сад ЛНУ імені І.Франка

16.04.2019 року учні 3-А класу КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» разом з класним керівником Островською Р.П. та вихователем Кокотайло М.В. з метою закріплення знань з природознавства, розширення знань про різноманітність тваринного і рослинного світу, здійснили екскурсію в ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка.

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є одним з найстаріших садів України та Східної Європи. Заснований у 1852 році, він має тривалу історію та надзвичайно багату колекцію рослин. Сьогодні ботанічний сад – навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа при франковому університеті. Територіально розміщений на двох ділянках у межах міста Львова.

Ботанічний сад веде широку просвітницьку діяльність, яка спрямована на поширення ботанічних та екологічних знань серед населення. З цією метою Ботанічний сад щорічно проводить дні відкритих дверей, які мають змогу відвідати мешканці та гості міста Львова. Співробітники Ботанічного саду регулярно проводять екскурсії для школярів, та студентів.