| Андрій

Тренінгове заняття з евакуації

03.04.2018р. в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» було проведено тренінгове заняття з евакуації, в цілях поліпшення пожежно-профілактичної роботи і відпрацювання порядку евакуації учнів і працівників з приміщень навчального закладу. 

Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні, взявши свої речі, у супроводі вчителя, який позаду всього класу, організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного подвір’я, на якому шикувалися по класах, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей  в класі (на цей день) та про кількість евакуйованих.

Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.